Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Kurs SOO w Chojnicach

30 maja 2019

Uprzejmie informujemy, że mgr Joanna Żołnowska i Joanna Winiarska, Certyfikowane Doradczynie Laktacyjne z Centrum Nauki o Laktacji przeprowadziły kolejne szkolenie pt. Karmienie piersią standard w opiece okołoporodowej w Szpitalu  Specjalistycznym im. J. K. Łukowicza w Chojnicach. Na kursie było ok 40 osób.

Wykładowczynie dziękują Dyrekcji Szpitala za serdeczne przyjęcie i bardzo dziękują uczestniczkom szkolenia pielęgniarkom i położnym za aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz zgodę na wspólne zdjęcie.

Zobacz również

 • Kurs SOO w Żarach 19 czerwca 2019
  Wykładowcy z grupą „uczniów”

  Kurs Karmienie piersią standard w opiece okołoporodowej odbył się 11-12.06. 2019 w Żarach w Szpitalu Na Wyspie Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Pszennej 2. Szkoliły Jolanta Zmarlak, Katarzyna Asztabska i Sylwia Jeż. Wspaniała atmosfera kursu!

 • Kurs SOO w Olecku 17 czerwca 2019
  Cudne jeziora
  Cudne kobiety

  Właśnie skończył się Kurs SOO w Centrum Medycznym Zakład Opieki Zdrowotnej „Olmedica” w Olecku Sp. z o.o. Czerwiec wśród jezior i wspaniałych kobiet – pracownic szpitala w Olecku, Gołdapii i okolic. 14-15 czerwca szkoliły nasze CDL Kinga Osuch i Katarzyna Raczek-Pakuła. Dziękujemy wykładowcom i uczestnikom. Był to ostatni kurs przed wakacjami.

 • Stop dyskryminacji matek długokarmiących 22 maja 2019

  Na zakończenie Akcji społecznej #Karmię długo, która odbyła się w dniach 15-22 maja 2019 wzywamy Wszystkich do zaprzestania dyskryminacji matek karmiących długo (powyżej roku). W imieniu uczestników akcji przesyłamy List do Pana Rzecznika Praw Obywatelskich z żądaniem pilnego zajęcia się tą sprawą. Akcja pokazała jak wspaniałe i oddane są matki oraz jak źle są traktowane przez część społeczeństwa, niestety również środowiska medyczne.

  List do Rzecznika Praw Obywatelskich od CNoL i uczestników Akcji #Karmię długo

Zapisz się na newsletter