Kurs SOO w Chojnicach
Uprzejmie informujemy, że mgr Joanna Żołnowska i Joanna Winiarska, Certyfikowane Doradczynie Laktacyjne z Centrum Nauki o Laktacji przeprowadziły kolejne szkolenie pt. Karmienie piersią standard w opiece okołoporodowej w Szpitalu Specjalistycznym im. J. K. Łukowicza w Chojnicach. Na kursie było ok 40 osób.

Wykładowczynie dziękują Dyrekcji Szpitala za serdeczne przyjęcie i bardzo dziękują uczestniczkom szkolenia pielęgniarkom i położnym za aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz zgodę na wspólne zdjęcie.
Zobacz również
- Przeciwciała anty SARS CoV2 są w mleku matek zaszczepionych! 20 kwietnia 2021
To, że jak w przypadku innych szczepionek, czynniki reakcji odpornościowej wywołanej zaszczepieniem, będą przechodziły do mleka matki było praktycznie pewne.
Dlatego pisaliśmy już o tym w Stanowisku CNoL, FBMK i PTW ze stycznia br. dotyczącym szczepień. Dziś mamy pierwsze doniesienia z USA.
Śmiało można mówić niedowiarkom i antyszczepionkowcom:
Mleko kobiece matek ozdrowieńców i matek zaszczepionych stanowi źródło przeciwciał anty SARS CoV2 dla dziecka.Istotne zwłaszcza dlatego, że nie mamy szczepionek dla dzieci. Zachęcajmy mamy do utrzymywania laktacji jak najdłużej!
Tu badania potwierdzające fakty - Wesołych Świąt Wielkanocnych! 2 kwietnia 2021
- Zapisy na Zjazd 2021 26 marca 2021