Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Kurs w Wyszkowie

25 marca 2019

W dniu 22 marca br. w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie odbył się kurs pt. „Karmienie piersią w praktyce szpitala”. Gratulujemy ukończenia kursu! Dziękujemy Joannie Piątkowskiej i Kindze Osuch za przeprowadzenie tego kursu.

Zobacz również

 • Kurs SOO w Żarach 19 czerwca 2019
  Wykładowcy z grupą „uczniów”

  Kurs Karmienie piersią standard w opiece okołoporodowej odbył się 11-12.06. 2019 w Żarach w Szpitalu Na Wyspie Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Pszennej 2. Szkoliły Jolanta Zmarlak, Katarzyna Asztabska i Sylwia Jeż. Wspaniała atmosfera kursu!

 • Kurs SOO w Olecku 17 czerwca 2019
  Cudne jeziora
  Cudne kobiety

  Właśnie skończył się Kurs SOO w Centrum Medycznym Zakład Opieki Zdrowotnej „Olmedica” w Olecku Sp. z o.o. Czerwiec wśród jezior i wspaniałych kobiet – pracownic szpitala w Olecku, Gołdapii i okolic. 14-15 czerwca szkoliły nasze CDL Kinga Osuch i Katarzyna Raczek-Pakuła. Dziękujemy wykładowcom i uczestnikom. Był to ostatni kurs przed wakacjami.

 • Kurs SOO w Chojnicach 30 maja 2019

  Uprzejmie informujemy, że mgr Joanna Żołnowska i Joanna Winiarska, Certyfikowane Doradczynie Laktacyjne z Centrum Nauki o Laktacji przeprowadziły kolejne szkolenie pt. Karmienie piersią standard w opiece okołoporodowej w Szpitalu  Specjalistycznym im. J. K. Łukowicza w Chojnicach. Na kursie było ok 40 osób.

  Wykładowczynie dziękują Dyrekcji Szpitala za serdeczne przyjęcie i bardzo dziękują uczestniczkom szkolenia pielęgniarkom i położnym za aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz zgodę na wspólne zdjęcie.

Zapisz się na newsletter