Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Грудне вигодовування – найздоровіше для матері і дитини в будь-яких умовах

13 października 2022

Науковий центр лактації Запрошує проживаючих в Любліні матерів з України з дітьми віку 0-23 місяців на безкоштовні майстер-класи:

„Грудне вигодовування – найздоровіше для матері і дитини в будь-яких умовах”

Майстер-класи проведуть Сертифіковані Консультанти з Лактації – ви дізнаєтеся, чому варто годувати немовлят материнським молоком навіть у кризовій ситуації, навчитеся правильним позиціям для годування та дізнаєтесь, як зберегти лактацію та як розширити раціон матері.
Проєкт реалізується за підтримки: Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Записи та програми можна знайти
на сайті для матерів
Увага: Кількість місць обмежена, діє порядок подачі заявок
wersja polska

контакт
sekr@kobiety.med.pl
tel. 661 788 996

Zobacz również

 • Ważny krok systemowy na rzecz karmienia piersią! 18 kwietnia 2024

  Prace Zespołu do spraw poprawy jakości opieki okołoporodowej w zakresie poradnictwa laktacyjnego w Ministerstwie Zdrowia dobiegły końca. Zabiegaliśmy o wiele systemowych działań, zgodnie z naszymi celami statutowymi i w myśl programu Koalicji na Rzecz Karmienia Piersią. Dwa najważniejsze – monitorowanie wczesnego żywienia polskich dzieci i refundowana ze środków publicznych specjalistyczna porada laktacyjna stają się rzeczywistością. To ważny i bardzo oczekiwany krok.

  Cieszymy się, że praktyka poradnictwa laktacyjnego, która zawitała do Polski w latach 80-tych, intensywnie rozwijała się, standaryzowała i osiągnęła wysoką skuteczność wchodząc do polskiej medycyny, teraz zyska godną jej pozycję. Pozwoli to upowszechnić wiedzę i umiejętności, których od lat nauczamy, ale też pokazać rzeczywistość. Szkoda tylko, że tyle lat minęło.

  Zespół oparł się o dokumenty wypracowane już w 2015 roku przez inny zespół z naszym udziałem. Nie wszystko udało nam się osiągnąć, ale nie czas na narzekanie! Idziemy do przodu! Dziękujemy Ministerstwu Zdrowia, członkom Zespołu i wszystkim, którzy nas wspierali!

  PISMO Z MINISTERSTWA ZDROWIA

 • Kurs dla pielęgniarek i położnych „Problemy w laktacji” 9 kwietnia 2024

  Są jeszcze wolne miejsca na kurs dla pielęgniarek i położnych „Problemy w laktacji”. Więcej informacji na temat kursu oraz szczegóły dotyczące zapisów znajdują się TU

 • Kurs dla lekarzy „Problemy w laktacji” 9 kwietnia 2024

  Są jeszcze wolne miejsca na kurs dla lekarzy „Problemy w laktacji”. Więcej informacji na temat kursu oraz szczegóły dotyczące zapisów znajdują się TU