Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Kurs „Problemy w laktacji” – są jeszcze wolne miejsca!

16 maja 2023

UWAGA! Są jeszcze wolne miejsca na naszym kursie „Problemy w laktacji”:

Dla położnych i pielęgniarek:

123-godzinny kurs dokształcający dla położnych, pielęgniarek które zamierzają prowadzić profesjonalne poradnictwo laktacyjne na poziomie III specjalistycznym i uzyskać Certyfikat Doradcy Laktacyjnego (CDL) lub Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego (IBCLC).

To wiedza interdyscyplinarna z wielu dziedzin medycyny. Specjaliści z wielu dziedzin prowadzący zajęcia patrzą na laktację z wielu stron.

Kurs składa się z wykładów i warsztatów (66h), zajęć praktycznych (20h) oraz pracy własnej w wymiarze 37h.

WIĘCEJ O KURSIE

Dla lekarzy:

143-godzinny kurs dokształcający dla lekarzy, którzy zamierzają prowadzić profesjonalne poradnictwo laktacyjne na poziomie III specjalistycznym i uzyskać Certyfikat Doradcy Laktacyjnego (CDL) lub Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego (IBCLC).

To wiedza interdyscyplinarna z wielu dziedzin medycyny. Specjaliści z wielu dziedzin prowadzący zajęcia patrzą na laktację z wielu stron. Kurs składa się z wykładów i warsztatów (78h), zajęć praktycznych (30h) oraz pracy własnej w wymiarze 35h. Podczas wykładów przekazujemy wiedzę o fizjologii laktacji, zasadach postępowania w czasie karmienia piersią i żywieniu matki i dziecka. 

WIĘCEJ O KURSIE

ZAPISY NA KURSY

Zapraszamy serdecznie! A z tymi, co już się zapisali, widzimy się we wrześniu 2023 r. !

Zobacz również

  • Poznaj Kompendium PROVIDE 26 listopada 2024

    Jak pozyskać mleko dla każdego wcześniaka? Uczy Prof. Paula Meier. Zapoznaj się z arkuszami Kompendium PROVIDE.

  • CNoL partnerem Prolacty 13 listopada 2024

    Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Nauki o Laktacji jest partnerem konferencji Prolacta.

  • Erytrocyty w mleku mamy 21 października 2024

    Polscy naukowcy, znani ze zwycięstwa Konkursu Doniesień Naukowych podczas Zjazdu Centrum Nauki o Laktacji 2024 nie zwalniają tempa. Odkryli, że w mleku wielu mam po porodzie są obecne krwinki czerwone (erytrocyty), które nie mają szkodliwego wpływu na zdrowie dziecka. Nawet krwiste zabarwienie  mleka nie musi i nie powinno być powodem do zakazywania karmienia. Czytaj więcej: PUBLIKACJA 1, PUBLIKACJA 2, PUBLIKACJA 3.