Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Kurs „Problemy w laktacji” – są jeszcze wolne miejsca!

16 maja 2023

UWAGA! Są jeszcze wolne miejsca na naszym kursie „Problemy w laktacji”:

Dla położnych i pielęgniarek:

123-godzinny kurs dokształcający dla położnych, pielęgniarek które zamierzają prowadzić profesjonalne poradnictwo laktacyjne na poziomie III specjalistycznym i uzyskać Certyfikat Doradcy Laktacyjnego (CDL) lub Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego (IBCLC).

To wiedza interdyscyplinarna z wielu dziedzin medycyny. Specjaliści z wielu dziedzin prowadzący zajęcia patrzą na laktację z wielu stron.

Kurs składa się z wykładów i warsztatów (66h), zajęć praktycznych (20h) oraz pracy własnej w wymiarze 37h.

WIĘCEJ O KURSIE

Dla lekarzy:

143-godzinny kurs dokształcający dla lekarzy, którzy zamierzają prowadzić profesjonalne poradnictwo laktacyjne na poziomie III specjalistycznym i uzyskać Certyfikat Doradcy Laktacyjnego (CDL) lub Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego (IBCLC).

To wiedza interdyscyplinarna z wielu dziedzin medycyny. Specjaliści z wielu dziedzin prowadzący zajęcia patrzą na laktację z wielu stron. Kurs składa się z wykładów i warsztatów (78h), zajęć praktycznych (30h) oraz pracy własnej w wymiarze 35h. Podczas wykładów przekazujemy wiedzę o fizjologii laktacji, zasadach postępowania w czasie karmienia piersią i żywieniu matki i dziecka. 

WIĘCEJ O KURSIE

ZAPISY NA KURSY

Zapraszamy serdecznie! A z tymi, co już się zapisali, widzimy się we wrześniu 2023 r. !