Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Wsparcie dla Ukrainy

28 lutego 2022

Fundacja Twórczych Kobiet i Centrum Nauki o Laktacji jest sercem przy walczącej o pokój i życie Ukrainie. Przekazałyśmy leki i wsparcie finansowe wprost na front!

Wszystkim kobietom, mamom, babciom pragniemy dodać otuchy i zapewnić, że znajdą w Polsce życzliwych ludzi i wszelką pomoc.

Uruchamiamy dla Was telefon pomocowy:

Zachęcamy wszystkich doradców CDL do oferowania bezpłatnej pomocy laktacyjnej i medycznej ukraińskim matkom.

Można się zgłaszać TUTAJ

UKRAIŃSKIE MAMY KARMIĄCE TU ZNAJDĄ LAKTACYJNĄ, BEZPŁATNĄ POMOC 

Фонд Креативних Жінок та Центр науки лактації всім серцем з Україною, яка бореться за мир та спокій. Ми передали ліки та фінансову підтримку прямо на фронт!

Підтримуємо всіх українок, мам і бабусь, запевняємо, що вони знайдуть в Польщі добрих людей та будь-яку допомогу.

Ми запускаємо для Вас гарячу лінію 

Zobacz również

 • Ważny krok systemowy na rzecz karmienia piersią! 18 kwietnia 2024

  Prace Zespołu do spraw poprawy jakości opieki okołoporodowej w zakresie poradnictwa laktacyjnego w Ministerstwie Zdrowia dobiegły końca. Zabiegaliśmy o wiele systemowych działań, zgodnie z naszymi celami statutowymi i w myśl programu Koalicji na Rzecz Karmienia Piersią. Dwa najważniejsze – monitorowanie wczesnego żywienia polskich dzieci i refundowana ze środków publicznych specjalistyczna porada laktacyjna stają się rzeczywistością. To ważny i bardzo oczekiwany krok.

  Cieszymy się, że praktyka poradnictwa laktacyjnego, która zawitała do Polski w latach 80-tych, intensywnie rozwijała się, standaryzowała i osiągnęła wysoką skuteczność wchodząc do polskiej medycyny, teraz zyska godną jej pozycję. Pozwoli to upowszechnić wiedzę i umiejętności, których od lat nauczamy, ale też pokazać rzeczywistość. Szkoda tylko, że tyle lat minęło.

  Zespół oparł się o dokumenty wypracowane już w 2015 roku przez inny zespół z naszym udziałem. Nie wszystko udało nam się osiągnąć, ale nie czas na narzekanie! Idziemy do przodu! Dziękujemy Ministerstwu Zdrowia, członkom Zespołu i wszystkim, którzy nas wspierali!

  PISMO Z MINISTERSTWA ZDROWIA

 • Kurs dla pielęgniarek i położnych „Problemy w laktacji” 9 kwietnia 2024

  Są jeszcze wolne miejsca na kurs dla pielęgniarek i położnych „Problemy w laktacji”. Więcej informacji na temat kursu oraz szczegóły dotyczące zapisów znajdują się TU

 • Kurs dla lekarzy „Problemy w laktacji” 9 kwietnia 2024

  Są jeszcze wolne miejsca na kurs dla lekarzy „Problemy w laktacji”. Więcej informacji na temat kursu oraz szczegóły dotyczące zapisów znajdują się TU