Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Kurs Praktyka CDL

28 listopada 2022

Zapraszamy na kurs Praktyka CDL dla Zaawansowanych – Aktywnych Doradców z Tytułem CDL!

12-godzinne szkolenie przeznaczone jest dla praktykujących doradców laktacyjnych (posiadających tytuł CDL), którzy chcą doskonalić wiedzę i umiejętności niezbędne w codziennej pracy.

Kurs odbędzie się w Warszawie, w dniach 10-11 marca 2023r.

Informacje o kursie
Zapisy

Zobacz również

 • Karmienie piersią a rak piersi 5 lutego 2024

  „Każdy z czynników środowiskowych jest odpowiedzialny za niewielki wzrost ryzyka zachorowania, ale modyfikując je łącznie możemy uzyskać zmniejszenie ryzyka zachorowania o ponad 30%. Spośród czynników zmniejszających ryzyko zachorowania najistotniejszy jest fakt karmienia piersią. W różnych populacjach świata udowodniono, że poprzez długotrwałe > 6-cio miesięczne karmienie piersią można uzyskać zmniejszenie ryzyka zachorowania o ponad 10 – 30%.”

  CZYTAJ WIĘCEJ

   

   

 • UWAGA! XVII ZJAZD CNoL 7-8 czerwca 2024 26 stycznia 2024

  7-8 czerwca 2024 odbędzie się XVII Zjazd Centrum Nauki o Laktacji i Konferencja naukowo-szkoleniowa pt. Karmienie piersią, ale z głową! Współczesne wyzwania poradnictwa laktacyjnego. Zjazd będzie w Hotelu Biznes i Wypoczynek w Falentach koło Warszawy. Konferencja będzie też w formie hybrydowej. Wkrótce kolejne informacje. A teraz zapraszamy do KONKURSU DONIESIEŃ NAUKOWYCH

 • Edukuj się z nami! 22 stycznia 2024

  Nadchodzące miesiące w Centrum Nauki i Laktacji zapowiadają się niezwykle intensywnie!

  Zapraszamy na nasze szkolenia lekarzy, położne, pielęgniarki, fizjoterapeutów, logopedów, neurologopedów, dietetyków, oraz osoby, które nie wykonują zawodu medycznego.

  Laktacja jest dziedziną medycyny, która rozwija się niezwykle dynamicznie, dlatego co roku aktualizujemy program naszych kursów i szkoleń! Abyście i Wy mogli przekazywać wyłącznie aktualną i rzetelną wiedzę, by Wasze wsparcie było na jak najwyższym poziomie! Wszystko po to, by w sposób profesjonalny wspierać mamy chcące karmić dzieci swoim mlekiem.

  Więcej informacji znajduje się TU