Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Dieta eliminacyjna – badanie CNoL

12 marca 2021

Zapraszamy Wszystkich, którym leży na sercu zdrowie mam karmiących piersią, do udziału w badaniu poświęconym dietom eliminacyjnym. Personel medyczny prosimy polecać pacjentkom, które: są lub były lub miały być na takiej diecie. Mamy, którym ktoś zalecał taką dietę lub po prostu zetknęły się z tym tematem – prosimy o wypełnienie ankiety, to tylko kilka minut. Badanie jest przeznaczone dla mam karmiących dzieci do lat 3, mieszkających w Polsce. Wyniki ankiety i szersze omówienie tematu alergii będzie na tegorocznym Zjeździe CNoL. Dziękujemy za pomoc! Ankieta jest TU: https://forms.gle/jjE7LvCX3Rd6YYyj8

Zobacz również

 • „Karmię! Mam prawo!” w Fides et Ratio. 27 września 2023

  Kampania „Karmię! Mam prawo!” oraz badanie „Jak respektowane są prawa matek karmiących w Polsce?” znalazły finał w publikacji w Kwartalniku Naukowym Fides et Ratio!

  Publikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim.

  Zapraszamy do lektury!

 • Do zobaczenia na konferencjach! 27 września 2023

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Nauki o Laktacji objęło patronatem konferencję naukową „Karmienie Piersią – norma czy interwencja w kryzysie?” organizowaną przez Fundację Bank Mleka Kobiecego. W najbliższą sobotę, 30.09.2023 podczas Konferencji wykład poprowadzi dr Magdalena Nehring – Gugulska. Z kolei w piątek, 29.09.2023 dr Magdalena Nehring – Gugulska wraz z dr Moniką Żykowską – Rubik będą uczestniczyły w Konferencji “Jesień Pediatryczna”. Do zobaczenia!

 • Zapraszamy na szkolenie „Frenotomia dla praktyków”! 25 września 2023