Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Jak żywimy dzieci po urodzeniu? Ankieta

22 lutego 2022

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym wszystkie mamy, które mieszkają w Polsce i mają dzieci w wieku 0-12 miesięcy.

We współpracy z Uniwersytetem Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu chcemy zbadać jak żywione są polskie dzieci, zwłaszcza po urodzeniu. Mając te dane, łatwiej będzie przekonać decydentów i znaleźć rozwiązania, które zapewnią każdemu dziecku dostęp do mleka Jego mamy…

Drogie Mamy, możecie nam w tym pomóc!
Ankieta zajmuje około 4 minut.

W celu wypełnienia ankiety prosimy kliknąć TUTAJ

Zobacz również

 • I Szczyt  Koalicji Na Rzecz Karmienia Piersią 30 września 2022

 • CNoL w składzie Koalicji na Rzecz Karmienia Piersią 29 września 2022

  Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, kilkanaście stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających w obszarze karmienia piersią utworzyło Koalicję na Rzecz Karmienia Piersią.
  Wspólne cele statutowe jednoczą siły, aby lobbować przede wszystkim na rzecz zmian legislacyjnych oraz egzekwowania w Polsce istniejącego już prawa w zakresie karmienia naturalnego, zgodnego z postulatami Światowej Organizacji Zdrowia. (więcej…)

 • List w sprawie masaży piersi w zapaleniu 23 września 2022

  Centrum Nauki o Laktacji wystosowało list do medycznych konsultantów krajowych, Ministerstwa Zdrowia oraz rektora WUM z  prośbą o natychmiastowe wydanie zakazu masowania/uciskania gruczołów piersiowych w celu „wyleczenia” zapalenia piersi u kobiet w okresie laktacji.
  Jest to fatalna w skutkach, niestety dość powszechna praktyka polska, od pół wieku nie stosowana już w medycynie zachodniej.

  Treść listu do przeczytania TUTAJ

Zapisz się na newsletter