Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Klinika Zaburzeń Laktacji pod patronatem CNoL

23 sierpnia 2023

Właśnie powstała Klinika Zaburzeń Laktacji Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod patronatem Centrum Nauki o Laktacji!

To pierwsza taka klinika w Polsce! Naszą ambicją jest ratować najtrudniejsze sytuacje laktacyjne i leczyć skomplikowane problemy mamy i dziecka karmionego piersią. Przyjmujemy wszystkie mamy, ale nie boimy się medycznych wyzwań w laktacji. Pracujemy według standardu porady laktacyjnej, który opracowałyśmy i potwierdziłyśmy jego prawie 100% skuteczność. Wykonujemy drobne zabiegi, pobieramy materiał do badań, jest możliwość wykonania innych badań na miejscu.

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie Kliniki Zaburzeń Laktacji.

Zobacz również

 • „Karmię! Mam prawo!” w Fides et Ratio. 27 września 2023

  Kampania „Karmię! Mam prawo!” oraz badanie „Jak respektowane są prawa matek karmiących w Polsce?” znalazły finał w publikacji w Kwartalniku Naukowym Fides et Ratio!

  Publikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim.

  Zapraszamy do lektury!

 • Do zobaczenia na konferencjach! 27 września 2023

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Nauki o Laktacji objęło patronatem konferencję naukową „Karmienie Piersią – norma czy interwencja w kryzysie?” organizowaną przez Fundację Bank Mleka Kobiecego. W najbliższą sobotę, 30.09.2023 podczas Konferencji wykład poprowadzi dr Magdalena Nehring – Gugulska. Z kolei w piątek, 29.09.2023 dr Magdalena Nehring – Gugulska wraz z dr Moniką Żykowską – Rubik będą uczestniczyły w Konferencji “Jesień Pediatryczna”. Do zobaczenia!

 • Zapraszamy na szkolenie „Frenotomia dla praktyków”! 25 września 2023