Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Nowe badanie CNoL

11 maja 2018

Przystępujemy do kolejnej edycji naszego badania pt. Czy Polska jest krajem przyjaznym matce i dziecku? aby wraz z kampanią Mleko Mamy Rządzi opracować kolejny Raport. Mamy szansę poznać rzeczywistość opartą na faktach, a nie obiegowych opiniach i marzeniach urzędników. Badanie tegoroczne  ma 3 części.

W pierwszej ocenimy pracę konsultantów/doradców laktacyjnych. Ankieta jest TU. WYPEŁNIJ 

W drugiej – położnych w szpitalu. Ankieta jest TU. WYPEŁNIJ

W trzeciej – lekarzy rodzinnych. Ankieta jest TU. WYPEŁNIJ

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu i bardzo dziękujemy z góry za pomoc! Wyniki w czerwcu!

Zobacz również

 • I Szczyt  Koalicji Na Rzecz Karmienia Piersią 30 września 2022

 • CNoL w składzie Koalicji na Rzecz Karmienia Piersią 29 września 2022

  Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, kilkanaście stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających w obszarze karmienia piersią utworzyło Koalicję na Rzecz Karmienia Piersią.
  Wspólne cele statutowe jednoczą siły, aby lobbować przede wszystkim na rzecz zmian legislacyjnych oraz egzekwowania w Polsce istniejącego już prawa w zakresie karmienia naturalnego, zgodnego z postulatami Światowej Organizacji Zdrowia. (więcej…)

 • List w sprawie masaży piersi w zapaleniu 23 września 2022

  Centrum Nauki o Laktacji wystosowało list do medycznych konsultantów krajowych, Ministerstwa Zdrowia oraz rektora WUM z  prośbą o natychmiastowe wydanie zakazu masowania/uciskania gruczołów piersiowych w celu „wyleczenia” zapalenia piersi u kobiet w okresie laktacji.
  Jest to fatalna w skutkach, niestety dość powszechna praktyka polska, od pół wieku nie stosowana już w medycynie zachodniej.

  Treść listu do przeczytania TUTAJ

Zapisz się na newsletter