Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Opinie o kursach Centrum Nauki o Laktacji

21 września 2022

Czy wiecie, że na naszej stronie można przeczytać opinie zebrane po wydarzeniach organizowanych przez Centrum Nauki o Laktacji?
Po każdym kursie zbieramy od uczestników informacje na temat prowadzenia zajęć, części merytorycznej i organizacyjnej oraz wskazówki, co jeszcze chcielibyście u nas zobaczyć.
Wasze zdanie ma dla nas ogromne znaczenie!

Ostatnio opublikowałyśmy opinie z tegorocznych szkoleń, również praktycznych.
Jeśli nadal zastanawiacie się, czy dołączyć do grona osób zadowolonych z udziału w naszych przedsięwzięciach, odwiedźcie stronę opinie o kursach!

Zobacz również

 • Zapalenie piersi – aktualizacja. 10 listopada 2023

  Już jest! Zaktualizowany i uzupełniony artykuł nt. zapalenia piersi! A w nim mi.in: przyczyny, rozpoznanie, różnicowanie, postępowanie, leczenie, zapobieganie zapaleniu piersi. Zapraszamy do lektury! 👇 

 • Karmienie piersią w sytuacjach kryzysowych. 12 października 2023

  Pandemia COVID-19 oraz wojna w Ukrainie to dwie długotrwałe sytuacje kryzysowe, z którymi przyszło nam się zmierzyć w ciągu zaledwie kilku ostatnich lat. Te dwie sytuacje stanowiące ogromny dramat ludzki dla rządów, samorządów i specjalistów z zakresu ochrony zdrowia były egzaminem weryfikującym m.in. skuteczność działań na rzecz karmienia naturalnego.

  Zachęcamy do lektury artykułu “Jak chronić karmienie piersią w sytuacjach kryzysowych?” autorstwa dr n. med. Moniki Żukowskiej – Rubik oraz dr n. med. Magdaleny Nehring – Gugulskiej, który stanowi cenne uzupełnienie dotychczasowych publikacji – tym razem z perspektywy doradców laktacyjnych. Zachęcamy do lektury! ARTUKUŁ

 • „Karmię! Mam prawo!” w Fides et Ratio. 27 września 2023

  Kampania „Karmię! Mam prawo!” oraz badanie „Jak respektowane są prawa matek karmiących w Polsce?” znalazły finał w publikacji w Kwartalniku Naukowym Fides et Ratio!

  Publikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim.

  Zapraszamy do lektury!