Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

PLATYNOWY SPONSOR XVI Zjazdu CNoL

1 czerwca 2023

Głównym PLATYNOWYM SPONSOREM XVI Zjazdu CNoL jest firma Nutropharma: polska firma, która od ponad 30 lat tworzy najwyższej jakości suplementy diety, odpowiadające na konkretne potrzeby Polaków. Bazując na najnowszych odkryciach naukowych, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie żywienia i suplementacji, Nutropharma tworzy produkty o unikatowych i optymalnie skomponowanych składach, otrzymując wielokrotnie nagrody za jakość i skład swoich produktów. Oznacza to, że suplementy od Nutropharma zapewniają bezpieczeństwo i efektywność stosowania.

Zobacz również

 • „Karmię! Mam prawo!” w Fides et Ratio. 27 września 2023

  Kampania „Karmię! Mam prawo!” oraz badanie „Jak respektowane są prawa matek karmiących w Polsce?” znalazły finał w publikacji w Kwartalniku Naukowym Fides et Ratio!

  Publikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim.

  Zapraszamy do lektury!

 • Do zobaczenia na konferencjach! 27 września 2023

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Nauki o Laktacji objęło patronatem konferencję naukową „Karmienie Piersią – norma czy interwencja w kryzysie?” organizowaną przez Fundację Bank Mleka Kobiecego. W najbliższą sobotę, 30.09.2023 podczas Konferencji wykład poprowadzi dr Magdalena Nehring – Gugulska. Z kolei w piątek, 29.09.2023 dr Magdalena Nehring – Gugulska wraz z dr Moniką Żykowską – Rubik będą uczestniczyły w Konferencji “Jesień Pediatryczna”. Do zobaczenia!

 • Zapraszamy na szkolenie „Frenotomia dla praktyków”! 25 września 2023