Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

XI ZJAZD CENTRUM NAUKI O LAKTACJI

8 maja 2018

Centrum Nauki o Laktacji serdecznie zaprasza na konferencję szkoleniowo-naukową pt.„Karmienie piersią – skoro naturalne,to dlaczego bywa trudne?”, która odbędzie się w dniach 8 – 9 czerwca 2018 roku w hotelu SANGATE Hotel Airport, ul. Komitetu Obrony Robotników 32 – dawniej ul. 17 Stycznia 32, 02-148 Warszawa.
Gość specjalny: prof Juan Miguel Rodríguez
Zaproszenie i program

Zobacz również

 • I Szczyt  Koalicji Na Rzecz Karmienia Piersią 30 września 2022

 • CNoL w składzie Koalicji na Rzecz Karmienia Piersią 29 września 2022

  Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, kilkanaście stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających w obszarze karmienia piersią utworzyło Koalicję na Rzecz Karmienia Piersią.
  Wspólne cele statutowe jednoczą siły, aby lobbować przede wszystkim na rzecz zmian legislacyjnych oraz egzekwowania w Polsce istniejącego już prawa w zakresie karmienia naturalnego, zgodnego z postulatami Światowej Organizacji Zdrowia. (więcej…)

 • List w sprawie masaży piersi w zapaleniu 23 września 2022

  Centrum Nauki o Laktacji wystosowało list do medycznych konsultantów krajowych, Ministerstwa Zdrowia oraz rektora WUM z  prośbą o natychmiastowe wydanie zakazu masowania/uciskania gruczołów piersiowych w celu „wyleczenia” zapalenia piersi u kobiet w okresie laktacji.
  Jest to fatalna w skutkach, niestety dość powszechna praktyka polska, od pół wieku nie stosowana już w medycynie zachodniej.

  Treść listu do przeczytania TUTAJ

Zapisz się na newsletter