Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Zapisy ruszyły- Frenotomia dla praktyków!

9 maja 2023

Frenotomia u niemowląt karmionych piersią to zabieg, który może przynieść ulgę zarówno maluchowi, jak i matce. Jednak jego wykonanie wymaga wiedzy i umiejętności z zakresu pediatrii. Ruszyły zapisy na szkolenie stacjonarne „Frenotomia dla praktyków – kwalifikacja i zabieg”. Podczas 6-godzinnych warsztatów w Warszawie dowiesz się, jak rozpoznać wady wędzidełka języka u niemowląt oraz jakie są wskazania i przeciwwskazania do wykonania frenotomii. Szkolenie poprowadzą dr n. med. Monika Żukowska-Rubik, dr Katarzyna Raczek-Pakuła i mgr Magdalena Bednarczyk. Zapraszamy do zgłoszeń!

Zobacz również

 • „Karmię! Mam prawo!” w Fides et Ratio. 27 września 2023

  Kampania „Karmię! Mam prawo!” oraz badanie „Jak respektowane są prawa matek karmiących w Polsce?” znalazły finał w publikacji w Kwartalniku Naukowym Fides et Ratio!

  Publikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim.

  Zapraszamy do lektury!

 • Do zobaczenia na konferencjach! 27 września 2023

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Nauki o Laktacji objęło patronatem konferencję naukową „Karmienie Piersią – norma czy interwencja w kryzysie?” organizowaną przez Fundację Bank Mleka Kobiecego. W najbliższą sobotę, 30.09.2023 podczas Konferencji wykład poprowadzi dr Magdalena Nehring – Gugulska. Z kolei w piątek, 29.09.2023 dr Magdalena Nehring – Gugulska wraz z dr Moniką Żykowską – Rubik będą uczestniczyły w Konferencji “Jesień Pediatryczna”. Do zobaczenia!

 • Zapraszamy na szkolenie „Frenotomia dla praktyków”! 25 września 2023