Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

NO I PO ZJEŹDZIE… DZIĘKUJEMY!

27 maja 2021

Zjazd CNoL 2021 zgromadził ponad setkę gości stacjonarnie i 300 on-line. Objął tym samym całą Polskę. Dziękujemy za przybycie! Przepraszamy, że nie dla wszystkich stacjonarnie 🙁 . Musiałyśmy wykazać się mądrością i ostrożnością, jesteśmy wdzięczne za Wasze zrozumienie. Wielu wykładowców po raz pierwszy od roku stanęło przed żywym audytorium. Byli szczęśliwi. Zafundowali nam dawkę naukowych emocji. Udało się połączyć z profesor Geddes z Australii. Wspólnymi siłami OBALALIŚMY NAJWIĘKSZE I NAJBARDZIEJ SZKODLIWE MITY W DZIEDZINIE LAKTACJI: diety matek, przekarmianie dziecka wkp, alergia na mleko mamy, wędzidełko wargi górnej. Fizjologia człowieka w połączeniu z dowodami naukowymi jest nieubłagana dla popularnych przekonań. Po prostu nie potwierdzają się związki przyczynowo-skutkowe. Zapraszamy do lektury Materiałów Zjazdowych.

Zobacz również

 • Kurs Praktyka CDL 28 listopada 2022

  Zapraszamy na kurs Praktyka CDL dla Zaawansowanych – Aktywnych Doradców z Tytułem CDL!

  12-godzinne szkolenie przeznaczone jest dla praktykujących doradców laktacyjnych (posiadających tytuł CDL), którzy chcą doskonalić wiedzę i umiejętności niezbędne w codziennej pracy.

  Kurs odbędzie się w Warszawie, w dniach 10-11 marca 2023r.

  Informacje o kursie
  Zapisy

 • Frenotomia dla praktyków 21 listopada 2022

  Zapisy na kurs Frenotomia dla Praktyków – Kwalifikacja i Zabieg są otwarte!

  6-godzinne warsztaty przeznaczone dla lekarzy, pielęgniarek, położnych, neurologopedów, którzy pragną poszerzyć wiedzę w tej dziedzinie, by umieć w profesjonalny sposób rozważyć potrzebę zabiegu i odpowiadać na pytania rodziców. Także dla tych osób, które planują wykonywać zabieg i chcą przeprowadzać go w sposób bezpieczny i skuteczny.
  Kurs odbędzie się 18 stycznia 2023 r. w Warszawie.
  ZAPISY

 • Wykłady z Konferencji specjalnie dla Was na stronie CNoL 16 listopada 2022

  Wykłady z Konferencji specjalnie dla Was na stronie CNoL!

  10-11 czerwca 2022 odbyła się Konferencja CNoL „Karmienie piersią – ku przyszłości”

  Przeżyjmy to jeszcze raz!

  Wykłady dostępne do wysłuchania TUTAJ 

Zapisz się na newsletter