Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Przedłużamy termin nadsyłania doniesień

4 marca 2022

Komitet Naukowo–Organizacyjny XV Konferencji Centrum Nauki o Laktacji ma przyjemność zaprosić Państwa do zgłaszania Doniesień naukowych z zakresu nauki o laktacji celem zaprezentowania ich podczas Konferencji.

Szczególnie docenimy prace dotyczące:

Osoby, których Doniesienie zostanie przyjęte przez Komitet do prezentacji ustnej są zwolnione z opłaty za uczestniczenie w XV Konferencji Centrum Nauki o Laktacji, a w formie plakatów otrzymają zniżkę 50% za uczestnictwo na żywo lub brak opłaty za uczestnictwo on-line.

Więcej informacji na stronie zjazdu

Zobacz również

 • I Szczyt  Koalicji Na Rzecz Karmienia Piersią 30 września 2022

 • CNoL w składzie Koalicji na Rzecz Karmienia Piersią 29 września 2022

  Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, kilkanaście stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających w obszarze karmienia piersią utworzyło Koalicję na Rzecz Karmienia Piersią.
  Wspólne cele statutowe jednoczą siły, aby lobbować przede wszystkim na rzecz zmian legislacyjnych oraz egzekwowania w Polsce istniejącego już prawa w zakresie karmienia naturalnego, zgodnego z postulatami Światowej Organizacji Zdrowia. (więcej…)

 • List w sprawie masaży piersi w zapaleniu 23 września 2022

  Centrum Nauki o Laktacji wystosowało list do medycznych konsultantów krajowych, Ministerstwa Zdrowia oraz rektora WUM z  prośbą o natychmiastowe wydanie zakazu masowania/uciskania gruczołów piersiowych w celu „wyleczenia” zapalenia piersi u kobiet w okresie laktacji.
  Jest to fatalna w skutkach, niestety dość powszechna praktyka polska, od pół wieku nie stosowana już w medycynie zachodniej.

  Treść listu do przeczytania TUTAJ

Zapisz się na newsletter