Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

XV Zjazd CNOL – planowany program

1 kwietnia 2022

Szanowni Państwo!
Na stronie XV Jubileuszowego Zjazdu CNoL i konferencji szkoleniowo-naukowej pt. Karmienie piersią – ku przyszłości jest dla Państwa już dostępny planowany program!

Znajdują się w nim zapowiedzi tematów wykładów i warsztatów, a także tytuły prezentacji i plakatów wybranych z doniesień naukowych, które zostaną zaprezentowane w trakcie tegorocznej konferencji. Mają Państwo szanse zapoznać się z proponowanymi zajęciami oraz wstępnym harmonogramem – szczegółowy plan zostanie ogłoszony w bliskiej przyszłości.

W zakładce XV Zjazd CNoL  mogą Państwo również znaleźć informacje na temat gościń specjalnych, które zaszczycą nas swoją obecnością – prof. Donny Geddes oraz Barbary Wilson-Clay.
Zapraszamy do lektury!

Zobacz również

 • I Szczyt  Koalicji Na Rzecz Karmienia Piersią 30 września 2022

 • CNoL w składzie Koalicji na Rzecz Karmienia Piersią 29 września 2022

  Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, kilkanaście stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających w obszarze karmienia piersią utworzyło Koalicję na Rzecz Karmienia Piersią.
  Wspólne cele statutowe jednoczą siły, aby lobbować przede wszystkim na rzecz zmian legislacyjnych oraz egzekwowania w Polsce istniejącego już prawa w zakresie karmienia naturalnego, zgodnego z postulatami Światowej Organizacji Zdrowia. (więcej…)

 • List w sprawie masaży piersi w zapaleniu 23 września 2022

  Centrum Nauki o Laktacji wystosowało list do medycznych konsultantów krajowych, Ministerstwa Zdrowia oraz rektora WUM z  prośbą o natychmiastowe wydanie zakazu masowania/uciskania gruczołów piersiowych w celu „wyleczenia” zapalenia piersi u kobiet w okresie laktacji.
  Jest to fatalna w skutkach, niestety dość powszechna praktyka polska, od pół wieku nie stosowana już w medycynie zachodniej.

  Treść listu do przeczytania TUTAJ

Zapisz się na newsletter