Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

XV Zjazd CNOL – planowany program

1 kwietnia 2022

Szanowni Państwo!
Na stronie XV Jubileuszowego Zjazdu CNoL i konferencji szkoleniowo-naukowej pt. Karmienie piersią – ku przyszłości jest dla Państwa już dostępny planowany program!

Znajdują się w nim zapowiedzi tematów wykładów i warsztatów, a także tytuły prezentacji i plakatów wybranych z doniesień naukowych, które zostaną zaprezentowane w trakcie tegorocznej konferencji. Mają Państwo szanse zapoznać się z proponowanymi zajęciami oraz wstępnym harmonogramem – szczegółowy plan zostanie ogłoszony w bliskiej przyszłości.

W zakładce XV Zjazd CNoL  mogą Państwo również znaleźć informacje na temat gościń specjalnych, które zaszczycą nas swoją obecnością – prof. Donny Geddes oraz Barbary Wilson-Clay.
Zapraszamy do lektury!

Zobacz również

 • „Karmię! Mam prawo!” w Fides et Ratio. 27 września 2023

  Kampania „Karmię! Mam prawo!” oraz badanie „Jak respektowane są prawa matek karmiących w Polsce?” znalazły finał w publikacji w Kwartalniku Naukowym Fides et Ratio!

  Publikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim.

  Zapraszamy do lektury!

 • Do zobaczenia na konferencjach! 27 września 2023

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Nauki o Laktacji objęło patronatem konferencję naukową „Karmienie Piersią – norma czy interwencja w kryzysie?” organizowaną przez Fundację Bank Mleka Kobiecego. W najbliższą sobotę, 30.09.2023 podczas Konferencji wykład poprowadzi dr Magdalena Nehring – Gugulska. Z kolei w piątek, 29.09.2023 dr Magdalena Nehring – Gugulska wraz z dr Moniką Żykowską – Rubik będą uczestniczyły w Konferencji “Jesień Pediatryczna”. Do zobaczenia!

 • Zapraszamy na szkolenie „Frenotomia dla praktyków”! 25 września 2023