Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Zapisy na XV Zjazd CNoL

19 stycznia 2022

Centrum Nauki o Laktacji serdecznie zaprasza lekarzy, pielęgniarki i położne oraz wszystkie osoby zajmujące się profesjonalnie problematyką laktacji na XV Jubileuszowy Zjazd połączony z hybrydową konferencją szkoleniowo-naukową pt. Karmienie piersią – ku przyszłości
Wydarzenie planowane jest w dniach 10-11 czerwca 2022 roku w hotelu SANGATE Hotel Airport, ul. Komitetu Obrony Robotników 32, 02-148 Warszawa
Zapisy na zjazd będą aktywne od 21 marca 2022r.
Uwaga: Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń
Więcej informacji wkrótce, zaglądajcie na XV Zjazd CNoL

Zobacz również

 • I Szczyt  Koalicji Na Rzecz Karmienia Piersią 30 września 2022

 • CNoL w składzie Koalicji na Rzecz Karmienia Piersią 29 września 2022

  Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, kilkanaście stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających w obszarze karmienia piersią utworzyło Koalicję na Rzecz Karmienia Piersią.
  Wspólne cele statutowe jednoczą siły, aby lobbować przede wszystkim na rzecz zmian legislacyjnych oraz egzekwowania w Polsce istniejącego już prawa w zakresie karmienia naturalnego, zgodnego z postulatami Światowej Organizacji Zdrowia. (więcej…)

 • List w sprawie masaży piersi w zapaleniu 23 września 2022

  Centrum Nauki o Laktacji wystosowało list do medycznych konsultantów krajowych, Ministerstwa Zdrowia oraz rektora WUM z  prośbą o natychmiastowe wydanie zakazu masowania/uciskania gruczołów piersiowych w celu „wyleczenia” zapalenia piersi u kobiet w okresie laktacji.
  Jest to fatalna w skutkach, niestety dość powszechna praktyka polska, od pół wieku nie stosowana już w medycynie zachodniej.

  Treść listu do przeczytania TUTAJ

Zapisz się na newsletter