Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Zdjęcia z XIV Zjazdu CNoL

16 czerwca 2021

Serdecznie zapraszamy do oglądania pierwszych relacji ze zjazdu!
Zdjęcia dokumentujące hybrydowy Zjazd 2021 dostępne są już dostępne na naszej stronie.
Dla wszystkich z Państwa, którzy chcieli, ale z różnych powodów nie mogli być z nami stacjonarnie jest to okazja do zerknięcia w kuluary, a ci, którym się udało mogą jeszcze raz, wirtualnie, przejść wśród stoisk i sal wykładowych.

Zobacz również

 • I Szczyt  Koalicji Na Rzecz Karmienia Piersią 30 września 2022

 • CNoL w składzie Koalicji na Rzecz Karmienia Piersią 29 września 2022

  Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, kilkanaście stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających w obszarze karmienia piersią utworzyło Koalicję na Rzecz Karmienia Piersią.
  Wspólne cele statutowe jednoczą siły, aby lobbować przede wszystkim na rzecz zmian legislacyjnych oraz egzekwowania w Polsce istniejącego już prawa w zakresie karmienia naturalnego, zgodnego z postulatami Światowej Organizacji Zdrowia. (więcej…)

 • List w sprawie masaży piersi w zapaleniu 23 września 2022

  Centrum Nauki o Laktacji wystosowało list do medycznych konsultantów krajowych, Ministerstwa Zdrowia oraz rektora WUM z  prośbą o natychmiastowe wydanie zakazu masowania/uciskania gruczołów piersiowych w celu „wyleczenia” zapalenia piersi u kobiet w okresie laktacji.
  Jest to fatalna w skutkach, niestety dość powszechna praktyka polska, od pół wieku nie stosowana już w medycynie zachodniej.

  Treść listu do przeczytania TUTAJ

Zapisz się na newsletter