Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Kampania dotycząca praw matek karmiących piersią dobiegła końca!

29 maja 2023

Drogie kobiety! Nasza kampania dotycząca praw matek karmiących piersią dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, komentarze i dyskusje. Mamy nadzieję też, że wielu z Was dowiedziało się sporo nowych rzeczy o własnych prawach i będzie z nich korzystać! Wszystkie artykuły na temat praw kobiet karmiących piersią znajdziecie na naszej stronie – https://cnol.kobiety.med.pl/pl/prawa-kobiet-2/

Do zobaczenia na XVI Zjeździe CNOL-u 2-3 czerwca ?

Zobacz również

 • „Karmię! Mam prawo!” w Fides et Ratio. 27 września 2023

  Kampania „Karmię! Mam prawo!” oraz badanie „Jak respektowane są prawa matek karmiących w Polsce?” znalazły finał w publikacji w Kwartalniku Naukowym Fides et Ratio!

  Publikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim.

  Zapraszamy do lektury!

 • Do zobaczenia na konferencjach! 27 września 2023

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Nauki o Laktacji objęło patronatem konferencję naukową „Karmienie Piersią – norma czy interwencja w kryzysie?” organizowaną przez Fundację Bank Mleka Kobiecego. W najbliższą sobotę, 30.09.2023 podczas Konferencji wykład poprowadzi dr Magdalena Nehring – Gugulska. Z kolei w piątek, 29.09.2023 dr Magdalena Nehring – Gugulska wraz z dr Moniką Żykowską – Rubik będą uczestniczyły w Konferencji “Jesień Pediatryczna”. Do zobaczenia!

 • Zapraszamy na szkolenie „Frenotomia dla praktyków”! 25 września 2023