Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Recertyfikacja CDL

20 lipca 2023

Z przyjemnością informujemy, że otworzyliśmy już ścieżkę do recertyfikacji 2024. Zapraszamy osoby, które otrzymały tytuł CDL w 2017r. lub recertyfikowały tytuł CDL w 2017r. do rejestracji

Po zgłoszeniu i zaksięgowaniu opłaty wyślemy indeks papierowy do udokumentowania wpisów. 
Podstawą do ponownego nadania certyfikatu jest weryfikacja wiedzy i praktyki Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego. 

Weryfikacja wiedzy CDL na podstawie  

 1. Dokumentacji – w indeksie papierowym wpisują Państwo odbyte kursy, szkolenia, dołączają xero zaświadczeń/dyplomów – szczegóły – Recertyfikacja – Centrum Nauki o Laktacji (kobiety.med.pl) 
  lub 
 1. Egzaminu teoretycznego 

Weryfikacja praktyki CDL na podstawie 

 1. Udokumentowania minimum 700 godzin pracy (GP) w poradnictwie laktacyjnym wypracowanych w ciągu ostatnich 7 lat – w indeksie papierowym znajdują się oświadczenia i przeliczniki godzin pracy doradcy laktacyjnego 
  lub 
 1. Egzaminu praktycznego 

Zobacz również

 • „Karmię! Mam prawo!” w Fides et Ratio. 27 września 2023

  Kampania „Karmię! Mam prawo!” oraz badanie „Jak respektowane są prawa matek karmiących w Polsce?” znalazły finał w publikacji w Kwartalniku Naukowym Fides et Ratio!

  Publikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim.

  Zapraszamy do lektury!

 • Do zobaczenia na konferencjach! 27 września 2023

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Nauki o Laktacji objęło patronatem konferencję naukową „Karmienie Piersią – norma czy interwencja w kryzysie?” organizowaną przez Fundację Bank Mleka Kobiecego. W najbliższą sobotę, 30.09.2023 podczas Konferencji wykład poprowadzi dr Magdalena Nehring – Gugulska. Z kolei w piątek, 29.09.2023 dr Magdalena Nehring – Gugulska wraz z dr Moniką Żykowską – Rubik będą uczestniczyły w Konferencji “Jesień Pediatryczna”. Do zobaczenia!

 • Zapraszamy na szkolenie „Frenotomia dla praktyków”! 25 września 2023