Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Zakończenie teoretycznej części kursy Problemy w Laktacji 2021/22

12 lutego 2022

Szanowni Państwo!
W dniu dzisiejszym odbyły się ostatnie zajęcia aktualnej edycji kursu PwL. Wraz z grupami lekarskimi pożegnałyśmy się z zajęciami, ale nie na długo…
Nasze kursantki czeka jeszcze odbycie praktyk w poradniach laktacyjnych lub na oddziałach położniczych oraz zaliczenie egzaminu teoretycznego i praktycznego.
Trzymamy kciuki za wszystkie uczestniczki!

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w kolejnej edycji kursu Problemy w Laktacji zapraszamy do zapoznania się z jego opisem:

Informujemy również, że można już się zapisywać przez nowy panel do zapisów

Zobacz również

 • I Szczyt  Koalicji Na Rzecz Karmienia Piersią 30 września 2022

 • CNoL w składzie Koalicji na Rzecz Karmienia Piersią 29 września 2022

  Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, kilkanaście stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających w obszarze karmienia piersią utworzyło Koalicję na Rzecz Karmienia Piersią.
  Wspólne cele statutowe jednoczą siły, aby lobbować przede wszystkim na rzecz zmian legislacyjnych oraz egzekwowania w Polsce istniejącego już prawa w zakresie karmienia naturalnego, zgodnego z postulatami Światowej Organizacji Zdrowia. (więcej…)

 • List w sprawie masaży piersi w zapaleniu 23 września 2022

  Centrum Nauki o Laktacji wystosowało list do medycznych konsultantów krajowych, Ministerstwa Zdrowia oraz rektora WUM z  prośbą o natychmiastowe wydanie zakazu masowania/uciskania gruczołów piersiowych w celu „wyleczenia” zapalenia piersi u kobiet w okresie laktacji.
  Jest to fatalna w skutkach, niestety dość powszechna praktyka polska, od pół wieku nie stosowana już w medycynie zachodniej.

  Treść listu do przeczytania TUTAJ

Zapisz się na newsletter