Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Zakończenie teoretycznej części kursy Problemy w Laktacji 2021/22

12 lutego 2022

Szanowni Państwo!
W dniu dzisiejszym odbyły się ostatnie zajęcia aktualnej edycji kursu PwL. Wraz z grupami lekarskimi pożegnałyśmy się z zajęciami, ale nie na długo…
Nasze kursantki czeka jeszcze odbycie praktyk w poradniach laktacyjnych lub na oddziałach położniczych oraz zaliczenie egzaminu teoretycznego i praktycznego.
Trzymamy kciuki za wszystkie uczestniczki!

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w kolejnej edycji kursu Problemy w Laktacji zapraszamy do zapoznania się z jego opisem:

Informujemy również, że można już się zapisywać przez nowy panel do zapisów

Zobacz również

 • „Karmię! Mam prawo!” w Fides et Ratio. 27 września 2023

  Kampania „Karmię! Mam prawo!” oraz badanie „Jak respektowane są prawa matek karmiących w Polsce?” znalazły finał w publikacji w Kwartalniku Naukowym Fides et Ratio!

  Publikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim.

  Zapraszamy do lektury!

 • Do zobaczenia na konferencjach! 27 września 2023

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Nauki o Laktacji objęło patronatem konferencję naukową „Karmienie Piersią – norma czy interwencja w kryzysie?” organizowaną przez Fundację Bank Mleka Kobiecego. W najbliższą sobotę, 30.09.2023 podczas Konferencji wykład poprowadzi dr Magdalena Nehring – Gugulska. Z kolei w piątek, 29.09.2023 dr Magdalena Nehring – Gugulska wraz z dr Moniką Żykowską – Rubik będą uczestniczyły w Konferencji “Jesień Pediatryczna”. Do zobaczenia!

 • Zapraszamy na szkolenie „Frenotomia dla praktyków”! 25 września 2023