Centrum Nauki o Laktacji im. ANNY OSLISLO

Najbliższe wydarzenia

24 marca 2022

Szanowni Państwo!
Przyszła do nas wiosna, a wraz z nią do życia rozbudza się nie tylko natura, ale również apetyty naukowe. Z myślą o zapewnieniu możliwości ciągłego rozwoju zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
W ostatnich tygodniach uruchomiliśmy zapisy na następujące wydarzenia:

Serdecznie zachęcamy do rzucenia okiem na szczegółowe opisy wydarzeń (po kliknięciu w ich nazwy) oraz do zapisania się na wybrane przez Państwa zajęcia!

Wszystkie zapisy dostępne TUTAJ

Zobacz również

 • I Szczyt  Koalicji Na Rzecz Karmienia Piersią 30 września 2022

 • CNoL w składzie Koalicji na Rzecz Karmienia Piersią 29 września 2022

  Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, kilkanaście stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających w obszarze karmienia piersią utworzyło Koalicję na Rzecz Karmienia Piersią.
  Wspólne cele statutowe jednoczą siły, aby lobbować przede wszystkim na rzecz zmian legislacyjnych oraz egzekwowania w Polsce istniejącego już prawa w zakresie karmienia naturalnego, zgodnego z postulatami Światowej Organizacji Zdrowia. (więcej…)

 • List w sprawie masaży piersi w zapaleniu 23 września 2022

  Centrum Nauki o Laktacji wystosowało list do medycznych konsultantów krajowych, Ministerstwa Zdrowia oraz rektora WUM z  prośbą o natychmiastowe wydanie zakazu masowania/uciskania gruczołów piersiowych w celu „wyleczenia” zapalenia piersi u kobiet w okresie laktacji.
  Jest to fatalna w skutkach, niestety dość powszechna praktyka polska, od pół wieku nie stosowana już w medycynie zachodniej.

  Treść listu do przeczytania TUTAJ

Zapisz się na newsletter